Триває розшифровка «чорних скриньок» Ан-26 – відео

В Україні 27 вересня розпочали розшифровку бортових самописців військового літака Ан-26, який 25 вересня розбився під Чугуєвом Харківської області. Цей процес може тривати 3-5 днів, повідомив віцепрем’єр Олег Уруський. ДБР відкрило кримінальну справу про порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило тяжкі наслідки через авіакатастрофу літака Ан-26. В аварії загинули 26 людей. Слідчі Державного бюро розслідувань розглядають чотири версії катастрофи. Вранці 29 вересня пройшла церемонія прощання з Віталієм Вільховим. Поховати всіх інших, ймовірно, дозволять тільки після закінчення всіх експертиз. Ідентифікувати тіла загиблих в авіакатастрофі можна тільки за допомогою ДНК. Родичі будуть здавати аналізи в Експертно-криміналістичному центрі Міністерства внутрішніх справ. Процедура триватиме не менше ніж 2 тижні. (Автор: Ганна Бровко. Відео телеканалу «Настоящее время», створеного Радіо Свобода з участю «Голосу Америки»)

дата публікації: 29-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: