У Києві дозволили проводити футбольні матчі збірної України з вболівальниками

У Києві дозволили проводити футбольні матчі збірної України з вболівальниками, повідомила Київська міська державна адміністрація. Стадіони можна буде заповнювати максимум на 30%.

Згідно з повідомленням на сайті КМДА, наразі міська влада дозволила вболівальникам відвідати три гри:

матч кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи серед молодіжних команд між збірними України та Румунії 9 жовтня на «Оболонь Арені»;
матч Ліги націй УЄФА між національними збірними України та Німеччини на НСК «Олімпійський» 10 жовтня;
матч Ліги націй УЄФА між національними збірними України та Іспанії на НСК «Олімпійський» 13 жовтня.

Обмеження на відвідування стадіонів запровадили в березні через загрозу COVID-19. Останнім часом у деяких містах вболівальників почали частково пускати на українські стадіони.

дата публікації: 03-10-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: