Гривня другий день поспіль зміцнюється щодо долара

Національний банк України встановив на 8 жовтня курс 28 гривень 32 копійки за долар, це на 4 копійки менше за офіційний курс на сьогодні. Від пікового за останні понад два роки курсу 28 гривень 40 копійок за долар національна валюта зміцнилася вже на 8 копійок.

Торги на міжбанківському валютному ринку завершилися ще оптимістичніше для гривні, котирування опустилися до 28 гривень 30–32 копійок за долар, свідчать дані Finance.ua.

Частково на поведінку ресурсного та валютного ринку вплинули позитивні результати аукціону Міністерства фінансів із розміщення ОВДП, пишуть експерти сайту «Мінфін». «Чиновники продали облігацій на загальну суму 7,245 млрд гривень, в тому числі і на $ 135,3 млн. Сьогодні день розрахунків за ці папери, і певний дефіцит гривні спрацює на користь нацвалюти», – відзначали експерти ще на почактку торгової сесії.

Попри незначне зростання, гривня все ще перебуває поблизу до найнижчих цього року показників. Близько двох місяців тому, 17 серпня торги завершилися на рівні 27 гривень 23,5–25,5 копійки за одиницю американської валюти.

дата публікації: 07-10-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: