Росія: учасника Pussy Riot заарештували на 30 діб за акцію з прапорами ЛГБТ

Районний суд у столиці Росії Москві 9 жовтня заарештував на 30 діб учасника Pussy Riot Олександра Софєєва – за акцію з прапорами ЛГБТ на будівлях ФСБ, адміністрації президента, Верховного суду та інших. Про це повідомила муніципальна депутатка Людмила Штейн.

Софєєва визнали винним у повторному порушенні порядку проведення публічного заходу. У лютому цього року активіста оштрафували на 15 тисяч рублів за участь в акції на підтримку політв’язнів біля будівлі Державної думи.

7 жовтня група Pussy Riot приурочила акцію проти державної гомофобії до дня народження президента Росії Володимира Путіна. Учасники акції вимагали розслідувати вбивства і викрадення геїв, лесбіянок, транссексуалів і квір-людей у Чечні, припинити переслідування активістів та організацій, що допомагають ЛГБТК-спільноті, легалізувати одностатеві партнерства, а також скасувати чинний закон про пропаганду так званих нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх.

дата публікації: 09-10-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: