Мінськ: силовики застосували сльозогінний газ проти учасників «Маршу пенсіонерів» – відео

Після жорстокого розгону недільної акції протесту в Мінську 12 жовтня пенсіонери зібралися на акцію протесту. Колона учасників «Маршу пенсіонерів» рушила центральними вулицями. Силовики під’їхали до учасників маршу в автобусах біля міської лікарні. Невідомі в балаклавах почали затримувати людей у білих халатах, які стояли по той бік проспекту, біля клінічної лікарні №1, і вітали учасників маршу. Пенсіонери кинулись відбивати затриманих, перекривши проїжджу частину проспекту. Після цього силовики застосували спецзасоби. Пролунали постріли, вибухнули петарди, застосували перцевий газ. «Марші пенсіонерів» пройшли і в інших містах Білорусі – Бресті, Гомелі, Гродно, Могилеві, Ліді. (Відео Білоруської редакції Радіо Свобода)

дата публікації: 13-10-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Хомчака у відставку
Підтримай петицію за відставку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України Хомчака Р. Б.
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Хомчак Руслан Борисович призначений на посаду з порушенням Конституції України. Подання Міністра оборони України на призначення Хомчака Р.Б. на посаду начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України не було.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: