Поліція розпочала провадження через «антисемітські написи» біля офісу Зеленського

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до розміщення банеру антисемітського змісту біля Офісу президента України, повідомила 15 жовтня поліція Києва. Покарання, в разі доведення провини, становитиме від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років, ідеться в повідомленні.

«До поліції Києва із офіційним листом звернувся виконавчий директор Об’єднаної єврейської громади України. Він повідомив, що вчора, 14 жовтня, біля будівлі Офісу Президента України в Києві невідомі особи розгорнули банер із антисемітськими висловлюваннями», – інформує поліція.

За фактом розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України («Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками»).

 

Об’єднана єврейська громада України вважає проявом антисемітизму появу банера, в якому ішлося про «єврейський клан Зеленського». На думку громади, це є «приписуванням євреям відповідальності за реальні чи надумані проступки окремих єврейських індивідуумів або груп, або за дії, вчинені неєвреями».

дата публікації: 15-10-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: