Неформальний саміт ЄС у Берліні скасували

Неформальний очний саміт Європейського союзу, який мав відбутися у листопаді у Берліні, скасовано. Про це журналістам 16 жовтня повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

«З точки зору потреби обмеження контактів – це необхідний наразі сигнал», – зазначила Меркель, назвавши ситуацію з розповсюдженням коронавірусу у ЄС «небезпечною».

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн залишила засідання Європейської ради через годину після її початку, оголосивши, що йде на самоізоляцію після того, я у одного з членів її офісу виявили коронавірус.

За даними Університету Джонса Гопкінса, станом на 16 жовтня у світі виявили понад 39 мільйонів інфікованих коронавірусом. Померли 1 099 469 людина, одужали майже 27 мільйонів людей.

дата публікації: 16-10-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Олександр ткаченко продовжує смоктати у смердючого товстозадого шахрая коломойського
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Законопроекти, які ініціює міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та народний депутат України Олександр Ткаченко щодо регуляції діяльності ЗМІ, можуть стати інструментами згортання свободи слова в Україні. Про це заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: