Кількість нових випадків COVID-19 у Росії вперше перевищила 20 тисяч

У Росії минулої доби виявили рекордну кількість нових випадків COVID-19 – 20 582. До цієї статистики вносять і випадки, виявлені в анексованому Росією Криму.

Одужали за добу майже 17 тисяч росіян. Також максимум від початку епідемії.

Загальна кількість офіційно підтверджених летальних випадків в Росії наближається до 30 тисяч.

Однак, за підрахунками «Росстату», лише за квітень – серпень в Росії померли понад 45 тисяч тих, хто заразився коронавірусом, у майже 27 тисяч з них COVID-19 став основною причиною смерті. Різницю з даними оперативного штабу у відомстві пояснили тим, що включили в підрахунки померлих, у яких COVID-19 діагностували вже після смерті, а також тих, хто помер від інших патологій, що загострилися на тлі COVID-19.

Найбільше нових заражень у Москві – 6253 за добу, у Санкт-Петербурзі – 1171. Це максимум від початку епідемії.

дата публікації: 06-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Бандюк ахметов купив зелених. Ми припиняємо платити йому за електроенергію!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

У світі відбувається різке падіння цін на енергоресурси: нафту, газ і вугілля. Це потягнуло за собою зниження цін на електроенергію. І тільки в Україні навіть під час кризи, епідемії та карантину відбулося зростання ціни. Це саме те, що там довго та агресивно лобіювала компанія ДТЕК бандюка ахметова

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: