Коронавірус у міністра оборони: заперечили, потім підтвердили

Міністр оборони України Андрій Таран має позитивний результат тесту на коронавірус, повідомляє агентство «Укрінформ» із посиланням на Міноборони.

За цим повідомленням, тест, що виявився позитивним, зробили ще перед поїздкою на Донбас президента України Володимира Зеленського 7 листопада, в якій міністр його супроводжував.

Таран перейшов на режим самоізоляції і роботу в дистанційному режимі, змінивши свій робочий графік, його стан і самопочуття наразі задовільні, повідомляє агентство.

На дві години раніше в Міністерстві оборони заявляли, як повідомило агентство «Інтерфакс-Україна», що інформація про те, що міністр оборони України Андрій Таран захворів на COVID-19, не відповідає дійсності.

«Міністр здоровий. Він перебуває на своєму робочому місці, займається щоденною діяльністю, відповідно до покладених на нього обов’язків», – заявили тоді в Міноборони.

Раніше 9 листопада стало відомо, що на COVID-19 захворів і міністр фінансів Сергій Марченко – про це повідомили агентство «Укрінформ» і інтернет-видання «Європейська правда».

Крім того, цього ж дня офіційно повідомили про те, що позитивні результати тесту на коронавірус мають також президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак.

дата публікації: 09-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Плата за розподіл газу – нова схема пограбування українців
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

У європейській практиці категорично заборонена монополія! І у споживача є можливість вибрати собі постачальника газу, електрики і інших комунальних послуг з 8-10 можливих компаній. А зе-команда брехала, бреше і буде брехати, бо ж вони прийшли за гешефтами і лише активні українці можуть їх зупинити!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: