Слідом за Зеленським: COVID-19 виявили і в Єрмака

Голова Офісу президента Андрій Єрмак отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Про це він повідомив 9 листопада.

За словами Єрмака, він почувається нормально.

«Цього тижня запланована відеозустріч радників лідерів нормандського формату. Це один з найважливіших моїх пріоритетів, тому часу хворіти немає зовсім. Хоч і буду на самоізоляції, але працювати планую в звичному режимі, не сповільнюючи темп. Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не за моєї вини», – заявив голова адміністрації Володимира Зеленського.

Він заликав всіх дотримуватися карантинних обмежень.

Незадовго до цього повідомлення президент Володимир Зеленський повідомив, що захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19. В нього дещо підвищена температура, він пішов на самоізоляцію.

 

дата публікації: 09-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

У 2020 році генеральний директор “Укрпошти“ Ігор Смілянський призначив собі зарплату 1,9 млн гривен на місяць!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Нещодавня заява гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського про те, що на початку 2019 року компанія «продовжить підвищувати зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош та операторів відділень» та у разі вчасного виділення коштів з держбюджету «збереже існуючу мережу відділень» – обурила працівників поштових відділень

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: