Від COVID-19 помер новообраний мер Конотопа

Новообраний міський голова Конотопа Сумської області Олександр Луговий помер від коронавірусної інфекції. Про це у фейсбуці повідомив депутат Верховної Ради Ігор Молоток.

«Пішов з життя новообраний міський голова Конотопа Олександр Луговий. Страшна звістка і велика втрата. Він переміг на виборах і відчайдушно боровся за життя з підступною хворобою. Здавалось, що найстрашніше вже позаду, але це було не так… Вічна пам’ять і вічний спокій… Співчуття рідним і близьким. Витримки і єдності громаді Конотопа, яка обрала шлях змін та розвитку», – ідеться в повідомленні.

 

Олександр Луговий – не перший міський голова, який помер упродовж останнього місяця від COVID-19. 28 жовтня пішов із життя мер Борисполя Київської області Анатолій Федорчук, а 29 жовтня – міський голова Новгорода-Сіверського Чернігівської області Олег Бондаренко.

 

дата публікації: 16-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: