Перший сніг у Києві: Кличко заявив про готовність комунальних служб

У зв’язку з першим снігом, який почався ввечері 17 листопада у Києві, столичний голова Віталій Кличко запевнив у готовності міста і комунальних служб до негоди.

«За потреби, ми можемо одночасно залучити 544 одиниці спецтехніки. Крім того, на випадок тривалих снігопадів і надзвичайних ситуацій, «Київавтодор» уклав договори на залучення 134 одиниць техніки комерційних організацій», – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, у місті вже почали обробку мостів і шляхопроводів протиожеледними засобами. Крім того, минулорічна тепла зима дозволила зекономити більшу частину таких засобів.

«Загалом у солесховищах сьогодні – понад 46 тисяч тонн солі та понад 35 тисяч тонн піску», – сказав Кличко.

Раніше сьогодні у «Київавтодорі» повідомили, що мокрий сніг падатиме до ранку 18 листопада – відомство для ліквідації наслідків негоди має понад пів тисячі одиниць спецтехніки. У комунальному підприємстві закликали водіїв бути обачними на дорогах.

Станом на 17:30 у Києві сніжить, температура повітря -1 градус за Цельсієм.

дата публікації: 17-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: