Усі заблоковані на шахті Скочинського гірники загинули – окупаційна адміністрація

Четверо шахтарів, зниклих після аварії на шахті імені Скочинського в окупованому Донецьку, загинули: тіло останнього підняли на поверхню о 22:35 20 листопада. Про це повідомляє підконтрольне Росії незаконне збройне угруповання «ДНР».

Зазначається, що тривають заходи з охолодження лави та гірнича розвідка. Українська влада не контролює територію, тому інформацію про події на Скочинського ніяк не підтверджувала і не доповнювала.

Як повідомляла контрольована Росією адміністрація, пожежа і потім вибух метаноповітряної суміші стався близько 5 ранку 17 листопада, потім понад дві доби рятувальна операція не проводилась через високу загазованість штреку.

Читайте також: «ДНР» замовчує катастрофу, Україна атакує в Мінську: тиждень на Донбасі

Першого загиблого виявили близько першої ночі 20 листопала, двох близько 17-ї години того ж дня та останнього підняли на поверхню пізно увечері.

Шахта Скочинського є однією з найглибших у світі. Після 2014 року контролюється російськими гібридними силами.

дата публікації: 21-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Парубій
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів аналогію дій Зеленського і кривавого януковича
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Указ президента про розпуск парламенту суперечить Конституції України. Зеленський заводить воюючу Україну в конституційну кризу. Указ буде оскаржено в суді. Автор указу буде нести відповідальність. Один президент вже починав свої повноваження з порушення Конституції

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: