Президент Європейської ради запросив Байдена до Брюсселя

Президент Європейської ради Шарль Мішель 23 листопада провів телефонну розмову з обраним президентом США Джо Байденом та висловив сподівання на «відбудову» з новою адміністрацією міцного трансатлантичного альянсу. Таке повідомлення оприлюднене на сайті Європейської ради.

 

«Президент Європейської Ради Шарль Мішель… привітав потужні зобов’язання обраного президента Байдена перед союзниками США та його підтримку європейському співробітництву», – ідеться в повідомленні.

Шарль Мішель запросив обраного президента США на спеціальну зустріч членів Європейської ради в Брюсселі у 2021 році для обговорення спільних пріоритетів.

У відносинах між США і Євросоюзом упродовж кількох років виникло чимало проблем. Зараз сподівання на повноцінне відновлення партнерства із Вашингтоном Брюссель пов’язує, серед іншого, зі змінами в американській адміністрації.

дата публікації: 23-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: