Грузія запроваджує локдаун на два місяці

Грузія з 28 листопада до 31 січня запроваджує жорсткі карантинні обмеження через поширення COVID-19, повідомляє видання «Грузия Online».

Тепер у Грузії виходити на вулицю буде заборонено в період з 21:00 до 05:00. Винятком будуть передноворічний та передріздвяний вечори 31 грудня та 6 січня.

Припинять роботу усі міжміські пасажирські перевезення. Заборона не поширюється лише на таксі. Ресторанам буде дозволено продавати страви лише з собою та на доставку, а спортзали, басейни, художні студії будуть закритими. Також закриють дитсадки та ясла, а школи переходять на дистанційне навчання. Припинять роботу всі непродовольчі ринки та майже всі непродовольчі магазини – крім зооаптек і зоотоварів, побутової хімії та преси.

З 24 грудня до 2 січня обмеження обіцяють послабити. У цей період відкриють ТРЦ й ринки, відновиться робота муніципального транспорту й міжміські перевезення. Після цього знову запустять транспорт лише з 16 січня.

 

дата публікації: 26-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: