Годинники Hublot і тести на COVID-19: ДПСУ заявляє про партію контрабанди з Росії на 9 млн грн

Державна прикордонна служба України заявляє, що затримала партію контрабанди з Росії на 9 мільйонів гривень.

За даними відомства, у 12 картонних ящиках, які вони незаконно перемістили з території Росії на територію України, виявили велику кількість медичних засобів, у тому числі й тестів для виявлення COVID-19.

«В одному з ящиків знайдено два швейцарських годинники класу «люкс» – «Hublot», ексклюзивні чоловічі запонки швейцарської компанії «Patek Philippe», два флакони парфумів «Accento Sospiro» та «Sospiro Opera», а також чотири футляри для зберігання елітних годинників», – розповіли в ДПСУ.

Відомство заявило, що триває пошук осіб, «які причетні до здійснення протиправної діяльності».

 

дата публікації: 30-11-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

У 2020 році генеральний директор “Укрпошти“ Ігор Смілянський призначив собі зарплату 1,9 млн гривен на місяць!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Нещодавня заява гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського про те, що на початку 2019 року компанія «продовжить підвищувати зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош та операторів відділень» та у разі вчасного виділення коштів з держбюджету «збереже існуючу мережу відділень» – обурила працівників поштових відділень

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: