Степанов заявив, що карантинні обмеження принесли результати

Запроваджені в Україні карантинні обмеження, зокрема й карантин вихідного дня. Про це під час брифінгу 5 грудня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, уряд не отримав максимального результату від протиепідемічних заходів, але це допомогло зменшити швидкість поширення коронавірусної інфекції.

«Ми вже четвертий день бачимо, що ці цифри менші, ніж ті, що були тиждень тому. У нас сьогодні 13 825 захворілих за минулу добу, а в суботу минулого тижня було 16 294. Тобто майже на 2,5 тисячі людей захворіло менше», – зазначив міністр.

Степанов стверджує, шо летальність від коронавірусу в Україні одна з найнижчих у Європі.

За весь час пандемії в Україні, станом на 5 грудня, захворіли понад 801 тисяча людей, більш ніж 412 тисяч одужали, померли – 13 421.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяв оприлюднити нові карантинні обмеження 9 грудня.

 

дата публікації: 05-12-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Народне вето #1
Перша пропозиція Народного Вето для Зеленського: не платити шахраю Коломойському 2 мільярди доларів
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Так як колишній корпоративний секретар “ПриватБанку” (людина на зарплаті в Коломойського – ред.), а тепер банківський експерт команди Володимира Зеленського Вікторія Страхова уже пропонує повернути екс-співвласнику фінустанови Ігорю Коломойському 2 мільярди доларів!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: