З ялинки в центрі Києва зняли капелюх

З ялинки на Софійській площі Києва зняли капелюх, який викликав обговорення і критику. Про це повідомив проєкт Folk Ukraine, що виступає організатором цьогорічного святкового містечка.

У фейсбуці представнки проєкту також розмістили фото ялинки.

За день до відкриття, запланованого на 19 грудня, на верхівку ялинки планують почепити зірку.

«Новорічно-різдвяні свята ми повинні зустрічати в радості, мирі та сімейному затишку. Тож сьогодні вранці капелюх ми зняли, а на його місці в переддень Святого Миколая засяє чарівна зірка», – йдеться в повідомленні.

Раніше в коментарі Радіо Свобода засновник проєкту Ігор Добруцький пояснив, що означає капелюх на ялинці.

Він також додав, що вже певний час спостерігає в соцмережах хвилі критики і негативу на адресу капелюха, ялинки та святкового містечка в центрі Києва.

Ялинку в Києві відкриють 19 грудня о 19:00.

дата публікації: 13-12-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

У 2020 році генеральний директор “Укрпошти“ Ігор Смілянський призначив собі зарплату 1,9 млн гривен на місяць!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Нещодавня заява гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського про те, що на початку 2019 року компанія «продовжить підвищувати зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош та операторів відділень» та у разі вчасного виділення коштів з держбюджету «збереже існуючу мережу відділень» – обурила працівників поштових відділень

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: