Біля берегів Нігерії захопили судно з шістьма українцями – посольство

Невідомі захопили судно, на якому перебуває шість громадян України, повідомило посольство в Нігерії 19 грудня.

За даними дипломатичного представництва, судно Stevia, яке йшло під прапором Камеруну, захопили 16 грудня в Гвінейській затоці. Нападники забрали вісьмох з 15 членів екіпажу, в тому числі й українських громадян. Решта екіпажу встигла сховатися в захисному приміщенні.

«Наразі STEVIA перебуває в порту місті Лагос (Нігерія). Консулом підтримується зв’язок з українськими моряками, які знаходяться на борту судна. Дипустановою у взаємодії з нігерійськими компетентними органами та представником компанії-судновласника вживаються відповідні заходи реагування. З урахуванням специфіки питання, деталі переговорного процесу не розголошуються», – пояснюють у посольстві.

Читайте також: Моряки судна Srakane, які були фактично ізольовані в Бразилії, повернулися в Україну – МЗС

Згідно з його заявою, справу взяло на особливий контроль Міністерство закордонних справ та причетні закордонні дипломатичні відомства України.

Це вже другий випадок захоплення в полон українців в Гвінейській затоці за останні кілька місяців. У липні МЗС повідомило про шістьох громадян України, яких захопили в ході нападу на танкер MV Curacao Trader.

дата публікації: 19-12-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: