Через сходження снігових лавин в Ірані загинули 12 людей

Влада Ірану повідомила про завершення рятувальної операції з пошуку людей, яких за останні дні застали сильні снігові бурі і лавини в горах на північ від Тегерана.

27 грудня державне телебачення повідомило, що в результаті сходження чотирьох лавин загинули 12 людей. Водночас 14 людей, які були оголошені зниклими безвісти, все ж були врятовані співробітниками Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Місцеві гідрометцентри раніше застерігали людей від походів у гори, що є популярним місцем для туристів, альпіністів і лижників на вихідні.

Пошуково-рятувальна операція тривала три дні, в ній взяли участь 20 команд з вертольотами, щоб обстежити гірський хребет Альборз.

Тегеран розташований біля підніжжя гірського хребта, що простягнувся на 900 кілометрів від ірано-азербайджанського кордону на північному заході, до провінції Хорасан – на північному сході.

дата публікації: 27-12-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зеленський раб Коломойського
Погано бути рабом, але ще гірше бути рабом раба!
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Громадяни України схаменіться, що ви робите?Ви голосуєте за покидька, який бігає похвостичем у грабіжника і вбивці Коломойського, бо вам погано живеться!Пригадайте як ви голосували за дебільного Януковича у 2010 році, бо вам здавалося, що Ющенко не зробив вас багатими. Чим це закінчилося – Майдан, війна, анексія, десятки тисяч вбитих і покалічених. Стало краще?

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: