СБУ розслідує ввезення і продаж в Україні отруйних і сильнодійних ліків під виглядом вакцини Pzixer

Служба безпеки України відкрила провадження за фактами ввезення в Україну, зберігання та застосування препаратів під виглядом вакцини від COVID-19 виробництва компанії Pfizer – про це в пресслужбі СБУ повідомили журналістам 8 січня.

«Група осіб, за попередньою змовою, в порушення встановлених правил, придбали, перевозили, зберігали та відпускають отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини від вірусу COVID-19 виробництва компанії Pfizer», – зокрема цитує речника СБУ «Суспільне».

Правоохоронці відкрили справу за частиною 3 статті 321 Кримінального кодексу про незаконне виготовлення і збут отруйних або сильнодіючих речовин у великих розмірах.

Читайте також: «Таємна вакцинація або скандал перед Різдвом»: чи можна таємно ввезти вакцину проти COVID-19 в Україну?

Наразі СБУ перевіряє обставини застосування цих засобів та вакцинації людей у медичних закладах та за його межами.

6 січня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ перевірити інформацію про «можливу підпільну вакцинацію препаратами невідомого походження».

8 січня Європейський союз замовив додатково 300 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 спільної розробки компаній Pfizer і BioNTech.

дата публікації: 08-01-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Олександр ткаченко продовжує смоктати у смердючого товстозадого шахрая коломойського
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Законопроекти, які ініціює міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та народний депутат України Олександр Ткаченко щодо регуляції діяльності ЗМІ, можуть стати інструментами згортання свободи слова в Україні. Про це заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: