У Росії загинули 4 військових, десятки поранені – вантажівка врізалася в колону автобусів

Поблизу міста Красногорськ Московської області 11 січня вантажівка врізалася в колону автобусів Міністерства оборони Росії, повідомляють російські інформагенції та підтверджує військове відомство. У ДТП загинули четверо військових, понад 20 потерпілих доправлені до Красногорської лікарні, 16 перебувають у тяжкому стані. Всього травми різного ступеня тяжкості отримали близько 45 людей.

ДТП сталася в момент, коли військова автоколона зупинилася через несправність одного з автобусів. «Сталася поломка першого з автобусів в колоні. У цей час у колону в’їхала вантажівка «Сканія» під керуванням 36-річного жителя Володимирської області», – інформують російські ЗМІ.

За попередньою версією, водій вантажівки, який був тверезим, не впорався з керуванням.

Автобуси належать навчальному центру, який готує військових водіїв.

 

дата публікації: 11-01-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Американці сьогодні практично гарантують Коломойському повне кримінальне переслідування і конфіскацію активів, тому він зацікавлений у зближенні з путіним
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Справа підкріплена фактажем, там повно доказів, як Коломойський крав гроші Приватбанку і є ще друга справа, яка розслідується ФБР. Це справа про відмивання грошей. У тому числі відмивання грошей на користь Януковича. А там близько 35 мільярдів доларів, які відмиті Приватом через його кіпрську філію.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: