Долар падає на міжбанку – майже до 28 гривень

На українському міжбанківському валютному ринку триває посилення національної валюти. За даними Finance.ua, 12 січня торги завершилися на рівні 28 гривень 3–5 копійок за долар, це на 11 копійок менше за рівень закриття торгів 11 січня.

Національний банк України встановив на 13 січня курс 28 гривень 5 копійок за долар, це одразу на 15 копійок менше за офіційний курс на сьогодні.

Аналітики сайту «Мінфін» вказують, що без участі регулятора долар міг опуститися нижче від 28 гривень уже сьогодні.

«НБУ виходив зранку на ринок і придбав до 20 млн доларів по 28,05 гривні, а потім продовжив викуповувати долар по 28,03 гривні. Поява регулятора на міжбанку з купівлею долара зупинила просідання котирувань фактично на рівні його цінників», – відзначають експерти.

 

дата публікації: 12-01-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зараз в Україні відсутній суд: верховний суд подарував 21 мільйон шахраю коломойському, бо він друг зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Верховний Суд відхилив касаційну скаргу НБУ, який намагався продати заставу за кредитом рефінансування, виданому «Приватбанку» ще за часів Коломойського. Суд фактично вирішив, що і в майбутньому за борги олігарха має відповідати вже державний «Приватбанк», тобто прості українці!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: