МОН про скасування «червоних дипломів» – виші можуть видавати додатки з відзнаками

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що вищі навчальні заклади можуть самостійно визначати вимоги до присудження відзнак за успіхи у навчанні, а також вказувати інформацію про досягнення випускників у додатку до диплома.

«Інформацію про особливі досягнення випускника заклад вищої освіти може зазначати в додатку до диплома європейського зразка в шостому розділі «Додаткова інформація». Вимоги до присудження відзнаки також визначають ЗВО самостійно», – повідомила пресслужба МОН.

У відомстві зазначили, що наріз із Міністерством юстиції опрацьовують наказ «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) та додатка до них, зразка академічної довідки», який стане чинним після реєстрації в Мін’юсті та опублікування в офіційній пресі.

29 грудня 2020 року міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про нові форми дипломів, в якому нічого не зазначалося про дипломи з відзнакою, так звані «червоні дипломи». Це викликало як схвальні, так і критичні відгуки серед громадськості.

дата публікації: 19-01-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: