Верховна Рада підтримала запровадження санкцій проти Нікарагуа за консульство в Криму

Верховна Рада проголосувала за запровадження санкцій проти Нікарагуа 2 лютого.

Своїм голосуванням народні депутати підтримали постанову Ради національної безпеки і оборони «про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Республіки Нікарагуа». «За» висловилися 322 парламентарів, проти – 19. П’ятеро людей утрималися, 37 не голосували.

Постанову підтримали переважно фракції «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос», депутатські групи «Довіра» та «За майбутнє». Проти висловилися представники «Опозиційної платформи – За життя».

Читайте також: Італійське видавництво висловило жаль через хибну інформацію про Крим і Донбас у підручнику – посольство

Напередодні президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради постанову про запровадження санкцій проти Нікарагуа.

«Почесне консульство» Нікарагуа в окупованому Росією Криму відкрили в листопаді минулого року.

У серпні Київ направляв ноту протесту Нікарагуа з приводу відкриття консульства. Тоді країну попередили про можливе запровадження проти неї санкцій.

Нікарагуа є серед країн, які регулярно не голосують за резолюції Генеральної асамблеї ООН, які ініціює Україна, щодо визнання Росії країною-окупантом через анексію Криму.

дата публікації: 02-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: