Україна та США планують «програми мобільності» для громадян – Кулеба

Україна та США планують «програми мобільності» для громадян, повідомив український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Я за те, щоб ставити собі амбітні, але реалістичні цілі. Тому зараз про безвіз зі США не йдеться, але можуть бути програми мобільності, де люди зможуть більше подорожувати до Америки, американці більше подорожувати до України. Нам це дуже потрібно», – заявив Кулеба в ефірі програми «Суботнє інтерв’ю».

Він наголосив, що безвізовий режим України зі США – «це питання нереальне, щоб його порушити і відразу вирішити».

«Колись ми, безумовно, будемо домагатися такого», – додав міністр закордонних справ України.

Щоб отримати візу для поїздки в США, українці повинні сплатити консульський збір та успішно пройти співбесіду в американському дипломатичному представництві в Україні.

 

дата публікації: 07-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Бандюк ахметов купив зелених. Ми припиняємо платити йому за електроенергію!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

У світі відбувається різке падіння цін на енергоресурси: нафту, газ і вугілля. Це потягнуло за собою зниження цін на електроенергію. І тільки в Україні навіть під час кризи, епідемії та карантину відбулося зростання ціни. Це саме те, що там довго та агресивно лобіювала компанія ДТЕК бандюка ахметова

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: