Білорусь хоче екстрадувати опозиціонера Цепкала з Литви

Білорусь хоче екстрадувати опозиціонера Валерія Цепкала з Литви, повідомив білоруський державний телеканал «Білорусь 1».

Слідчий комітет Білорусі звинувачує Цепкала в низці корупційних злочинів, у тому числі отриманні хабарів в особливо великому розмірі.

Сам Цепкало наразі не коментував наміри Білорусі екстрадувати його.

Валерія Цепкала не допустили до участі у виборах президента Білорусі. 24 липня разом із дітьми він виїхав з країни. У Білорусі залишилася його дружина Вероніка Цепкало, вона брала участь у передвиборних заходах іншого опозиційного кандидата в президенти – Світлани Тихановської.

 

 

дата публікації: 08-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: