На міжбанку зупинилося зростання гривні. Це сталося через дії НБУ

На українському міжбанківському валютному ринку 9 лютого завдяки діям Національного банку України змінився тренд.

За даними сайту «Мінфін», регулятор викуповував надлишок пропозиції долара спершу за курсом 27 гривень 59 копійок (викупив 20 мільйонів доларів), а згодом пропонував купити ще до 50 мільйонів доларів за курсом 27 гривень 57 копійок. Це створило надлишок попиту, і котирування стали зростати.

Як інформує Finance.ua, торги 9 лютого розпочалися на рівні 27 гривень 57–59 копійок за одиницю американської валюти, але до завершення сесії цей показник становив уже 27 гривень 70–72 копійки за долар.

НБУ встановив на 10 лютого курс 27 гривень 64 копійки за долар, це на 3 копійки менше за офіційний курс на сьогодні.

 

дата публікації: 09-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойський і Зе
Коломойський за декілька днів вступив у близькі відносини з Павлом Фуксом, Арсеном Аваковим, Олександром Грановським і тричі з Юлією Тимошенко
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Коломойський, перебуваючи менше тижня в Україні, встиг: зустрітися і з трьома депутатами від групи «Відродження» в компанії з бізнесменом Павлом Фуксом, провести двогодинну зустріч на території Міністерства внутрішніх справ з міністром Арсеном Аваковим, побував кортеж Коломойського в гостях у впливового народного депутата Олександра Грановського та тричі приїхати додому до лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: