Біатлон: збірна України стала четвертою в змішаній естафеті чемпіонату світу

Збірна України з біатлону була дуже близькою до нагороди в першій же гонці чемпіонату світу, який 10 лютого стартував у словенській Поклюці.

Класно провели перші два етапи змішаної естафети лідери чоловічої команди – Артем Прима і Дмитро Підручний, які третьою відправили Юлію Джиму на третій етап. Джима також не схибила, а після першої стрільби останнього етапу Олена Підгрушна взагалі стала другою. Але на стрільбі стоячи капітан жіночої команди змушена була використати повний комплект додаткових патронів, а її австрійська конкурентка впоралася швидше. Також ідеальну стрільбу провела лідерка шведської збірної Ханна Еберг, і на останнє коло Підгрушна вирушила четвертою. Олена до останніх метрів дистанції боролася за «бронзу», але все ж залишилася четвертою.

Прогнозовано здобули свою третю поспіль золоту медаль у змішаних естафетах чемпіонатів світу норвезькі біатлоністи, другими несподівано стали австрійці.

У четвер світова першість бере паузу, а в п’ятницю чоловіки проведуть спринт, початок гонки – о 15:30 за Києвом.

 

дата публікації: 10-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Матір все пам’ятає! До дня загибелі Героя України Ігоря Брановицького… Вічна Слава Героям!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ніна Брановицька – матір Героя України, солдата 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАЕМБр із позивним «Натрій», Ігоря Брановицького. Вона живе надією на справедливість. Вона хоче, щоб убивство її сина в полоні визнали воєнним злочином і розслідували, як порушення Женевської конвенції

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: