Литовський міністр пояснив, як пов’язані купівля вакцини в Росії та війна на Донбасі

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що не слід купувати вакцину проти коронавірусної інфекції у тих, хто на ці кошти потім купуватиме амуніцію для використання на Донбасі. Про це 10 лютого повідомляє балтійське видання Delfi.

На думку міністра, невдовзі питання російської вакцини втратить свою актуальність, оскільки з’являються «сотні» виробників.

Ландсбергіс наголосив, що підтримує позицію прем’єра Інгріди Шимон, яка заявила, що Литва не купуватиме російську вакцину, навіть якщо її зареєструє Європейське агентство з лікарських засобів.

Очільник зовнішньополітичного відомства відзначив, що вакцину купує держава за власний кошт платників податків у країнах, цінності яких близькі.

«Адже ми, напевно, не захочемо купувати вакцину у тих, хто потім на ці гроші буде купувати амуніцію, для, наприклад, використання на сході України», – сказав міністр.

Раніше 10 лютого причини відмови від закупівлі вакцини в Росії повідомила влада Чехії.

Нещодавно Угорщина стала першим членом Європейського союзу, який затвердив російську вакцину від COVID-19 для загального використання. Уряд повідомив, що близько 40 тисяч доз вакцини Sputnik V готові для розповсюдження.

2 лютого британський медичний журнал Lancet опублікував дані розробників російської вакцини Sputnik V про її ефективність у 91,6%.

дата публікації: 10-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Олександр ткаченко продовжує смоктати у смердючого товстозадого шахрая коломойського
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Законопроекти, які ініціює міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та народний депутат України Олександр Ткаченко щодо регуляції діяльності ЗМІ, можуть стати інструментами згортання свободи слова в Україні. Про це заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: