У Нацполіції анонсували створення Головної інспекції

У Національній поліції ліквідують всі існуючі інспекції і запустять роботу єдиного наглядового органу – Головної інспекції Нацполіції. Про це повідомив 11 лютого голова Нацполіції Ігор Клименко.

«Спільно з міжнародними партнерами ми вже розробили концепцію роботи новоутвореного структурного підрозділу. Мета Головної інспекції – не карати, а допомагати. Не лише виявляти недоліки, а й налагоджувати роботу. Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів та рівномірного навантаження на поліцейських», – заявив Клименко.

За словами Клименка, пріоритетом інспекції буде першочергове виявлення «причин недоліків у роботі відомства».

«Далі фахівці підрозділу усунуть ці прорахунки та навчать поліцейських, як не допустити їх в майбутньому», – сказав Клименко.

Він додав, що інспекція буде оцінювати також якість надання поліцейських послуг і стежитиме за дотриманням службової дисципліни.

дата публікації: 11-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: