Біатлон: двоє українок фінішували в топ-20 на чемпіонаті світу

Двоє українських біатлоністок успішно провели першу особисту гонку на чемпіонаті світу, що триває в словенській Поклюці. У спринті капітан збірної України Олена Підгрушна з одним  невлучним пострілом фінішувала на 11-й позиції (відставання від чемпіонки склало 1 хв 5 сек), Дар’я Блашко з таким же стрілецьким результатом стала 14-ю.

Юлія Джима з трьома промахами змогла увійти до залікової зони (37-й результат), максимумом для Валі Семеренко стало 50-те місце.

Перемогла в спринті норвежка Тіріл Екгоф, другою стала француженка Анаїс Шевальє-Буше, третє місце здобула білоруска Ганна Сола.

У неділю, 14 лютого, програму світової першості продовжать гонки переслідування – о 14:15 на старт вийдуть чоловіки, о 16:30 – жінки.

 

дата публікації: 13-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путана коломойська
Заява Коломойського про «війну українців з українцями» адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Заява Коломойського про війну українців з українцями адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського. Це означає, що Коломойський всіляко сигналізує Росії, що він – на боці Росії. Щоб Кремль сприймав його не як ворога, а навпаки – як свого корисного поплічника.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: