Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі – МЗС

Близько 180 українських туристів не можуть вилетіти із Занзібару через несправність літака, повідомив у твітері речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

«Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі. Зламався літак. МЗС та посольство в Кенії працюють з туроператором, щоб він забезпечив громадян належними умовами перебування на час затримки та якомога швидше вирішив питання їхнього повернення», – написав Ніколенко.

Один із туроператорів, який відправляв українців на відпочинок, і які мали вилетіти до Києва 13 лютого, у себе на сторінці вказав: «Нам вдалося знайти номери для комфортного розміщення всіх туристів – зараз відбувається процес поселення. Щодо виконання рейсу – авіакомпанія працює над отриманням всіх необхідних дозволів на його виконання».

Занзібар – головний острів однойменного архіпелагу в Танзанії. Цей напрямок в умовах глобальних обмежень через пандемію COVID-19 став одним із популярних серед пропозицій на туристичному ринку.

дата публікації: 15-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: