У центрі Києва відбулася акція «Промені гідності»

Ввечері 20 лютого у центрі Києва відбулася акція «Промені гідності», приурочена пам’яті героїв Небесної сотні, які загинули під час подій на Майдані незалежності у 2014 році.

Промені випускали 120 проєкторів біля Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні, Жовтневого палацу та монументу Незалежності України.

Промені запалювали під пісню «Пливе кача», а також мелодії з проєкту «Характери гідності».

Люди запалювали лампади ти покладали квіти до Меморіалу Героїв Небесної сотні.

День героїв Небесної сотні 20 лютого встановлений указом президента у 2015 році. Пам’ятні заходи зі вшанування учасників Революції гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної сотні почалися цього тижня.

17 лютого Верховна Рада визнала Євромайдан історичною подією та закликала розслідувати злочини проти його учасників.

21 листопада 2013 року в Україні почався Євромайдан. Він став відповіддю на рішення влади зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Протести набули більших масштабів після розгону 30 листопада і тривали до лютого 2014 року. Силовики кілька разів намагалися розігнати учасників протестів.

За даними прокуратури, всього під час Революції гідності постраждали 2,5 тисячі людей, 104 її учасники загинули – більшість у лютому 2014 року. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати Небесною сотнею. За даними Міністерства внутрішніх справ, від 18 лютого по 2 березня 2014 року під час виконання службових обов’язків у центрі Києва загинули також 17 силовиків.

дата публікації: 20-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: