Вибух у Кабулі: загинули поліцейський і дитина

Внаслідок вибуху, спрямованого на поліцейську машину, в столиці Афганістану Кабулі 21 лютого загинуло щонайменше двоє людей, принаймні ще п’ятеро поранені, повідомили місцеві правоохоронці.

За заявою поліції, вибух стався по обіді поблизу площі Баракі – жвавого перехрестя в четвертому районі Кабула.

Серед загиблих – офіцер, який керував поліцейською машиною, та дитина, яка пербувала поруч. Серед поранених, які опинилися поруч, є жінки та діти.

Ніхто не взяв на себе відповідальність за напад.

Влада раніше вже звинувачувала екстремістське угруповання «Талібан» у подібних нападах, виконавці яких не заявляли про себе. Це відбувається на тлі розчарування в прогресі мирних перемов, спрямованих на закінчення громадянської війни.

Читайте також: «Талібан» закликає США дотримуватися укладеної раніше мирної угоди

Кількість вибухів у Кабулі, зокрема з використанням так званих «липких» бомб, зросла останніми місяцями. Лише 20 лютого в столиці Афганістан пролунало три вибухи, мінімум четверо людей загинули, двоє були поранені.

Тим часом НАТО відклало остаточне рішення щодо виведення військ з Афганістану під час віртуальної зустрічі міністрів оборони Північноатлантичног альянсу 18 лютого.

Зустріч відбулася в той час, як адміністрація президента Джо Байдена переглядає угоду між США і Талібаном, щоб визначити, чи виконують екстремісти свої зобов’язання, включаючи припинення вогню та участь у значних переговорах з урядом Афганістану.

дата публікації: 21-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: