У розвідці розповіли, скільки військових Росія перекинула в Крим до «референдуму» в 2014 році

Росія в 2014 році перекинула до Криму тисячі своїх військовослужбовців на момент проведення «референдуму», невизнаного Україною і країнами Заходу, повідомив проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«Росія перекинула до Криму близько семи тисяч військовослужбовців. На момент проведення «референдуму», на момент так званого приєднання Криму до Росії це було 20 тисяч військовослужбовців тільки у рамках Чорноморського флоту. Ми не рахуємо Національну гвардію, ФСБ та інші силові структури Росії, вони були теж заведені в цей період на територію Криму. Тоді ми говоримо про 18 тисяч військовослужбовців ЗСУ, але це загальна кількість: бойових підрозділів, забезпечення та інших підрозділів», – розповів він.

За словами Скібіцького, це були «добре навчені підрозділи».

«Коли ми говоримо про сім тисяч військовослужбовців Збройних сил Росії, то це навчені, підготовлені бойові підрозділи, які проводять активні бойові дії. Це зовсім інший якісний склад – угруповання, що заходили на територію Криму. Тому там не просто треба одну цифру з іншою порівнювати, а порівнювати і потенціал, і систему управління. Це такий складний процес. А не просто вважати прості цифри, вони не покажуть повну картину, що склалася на той період часу», – зазначив представник української розвідки.

Раніше Скібіцький заявляв, що Росія почала активно завозити модернізовану техніку на територію Криму, посилюючи свої військові угруповання, після підписання з Україною Харківських угод у квітні 2010 року.

дата публікації: 24-02-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: