Виверження вулкана в Індонезії: щонайменше 13 людей загинули

Кількість загиблих внаслідок виверження вулкана Семеру в Індонезії зросла щонайменше до 13, повідомило 5 грудня агентство з ліквідації наслідків стихійного лиха.

У результаті виверження, яке почалося днем раніше на густонаселеному острові Ява, ще десятки людей постраждали, в основному від опіків.

Жителі сусідніх сіл тікали від гігантського шлейфа попелу, який піднявся на 15 тисяч метрів у небо.

Дороги та мости пошкоджено, а густий попіл заважає рятувальним роботам та евакуації. Кілька сіл залишилися вкриті попелом.

Чиновники встановили евакуаційні намети за межами п’ятикілометрової забороненої зони навколо кратера Семеру.

Семеру – один із понад 120 діючих вулканів Індонезії. Востаннє лаву прорвало у січні, але жертв тоді не було.

дата публікації: 05-12-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: