МОЗ: перший в Україні пацієнт з «омікроном» був вакцинований, його ПЛР-тест – негативний

Пацієнт, у якого першого в Україні виявили штам коронавірусу «омікрон», був вакцинований і отримав негативний ПЛР-тест про одужання, повідомив заступник міністра охорони здоров’я, гголовний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

«Щодо випадку «омікрону», виявленого в Україні, завдяки тому, що пацієнт був повністю вакцинований ще навесні, хвороба протікала майже безсимптомно. Наразі у нього вже негативний ПЛР-тест», – повідомив Кузін.

18 грудня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні зафіксовано перший випадок інфікування штамом «омікрон». Інфікований чоловік повернулася з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Європейський центр із профілактики та контролю захворювань (ECDC) заявив, що до січня або лютого штам «омікрон» стане домінантним варіантом у Європі.

Штам коронавірусу «омікрон» вперше виявили на початку листопада на півдні Африки.

дата публікації: 21-12-2021
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Президент Зеленський порушує закони України і ми українці-президенти маємо право робити теж саме
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Зеленський порушив пункт 1 частини другої статті 90 Конституції України і закон про люстрацію. Юридичні докази не існування з 2016 року коаліції відсутні. Андрій Богдан працював на високих посадах за часів убивці і зрадника януковича, тому він підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: